אדווה (XRP) מתגברת לשיא של 0.51 $ לכל הזמנים, הסיבות מאחורי דאייה זו והכל על קנייה ועבודה של פלטפורמה זו.

אדווה XRP הוא אחד מאותם מטבעות דיגיטליים בולטים שעולים באופן קבוע בערכם. המטבע, שהושק בשנת 2012, זכה לשיא גדול אי פעם בתולדותיו. המומחים למטבעות קריפטו שמו לב עלייה של 4300% בערכה עד כה. שוויו עלה אמש ב -50%. הידיעה הכניסה את כל הבנקים, הרגולציה הממשלתית ומוסדות פיננסיים אחרים בסערה. כיום אנשים לא מדברים רק על ביטקוין, את’ריום, ו ליטקוין. במקום זאת, אדווה XRP תפס את האנשים גם בהפתעה. הסיבה לכך היא שאיש לא ציפה לעלייה כזו בעתיד הקרוב. יתר על כן, כבר מזמן ראינו שפיץ כזה מ- Ripple XRP.

הסיבות המובילות של אדווה XRP ספייק

עליית מחיר אדווה

למרות ששנת 2017 נותרה מצליחה בשנה במטבעות קריפטוגרפיים, כאשר ביטקוין שבר את כל השיאים. Ripple XRP זינק גם מ 0.0066 $ ל 0.34 $ בפרק זמן קצר. הסיבה לכך היא שהוא לא עובד רק כמטבע אלא גם כפלטפורמת תשלומים. זה הגדיל את מהירות העסקאות החוצה גבולות ובכך השאיר את ביטקוין הרחק מאחור. זה נובע מהשימוש במכשירים האחרונים טכנולוגיית בלוקצ’יין. המטבע עלה לאחרונה לילה של 0.51 דולר. רוב האנשים תוהים על השלט השורי הזה. להלן עשויות להיות הסיבות העיקריות לעלייה פתאומית זו בערך המטבע.

  • הסיבה הראשונה והעיקרית שעומדת מאחורי עליית ערך זו היא המערכת האקולוגית ההולכת וגדלה של אדווה. כידוע, כמה רגולטורים ממשלתיים, מוסדות פיננסיים ובנקים ברחבי העולם החלו את Ripple כפלטפורמת התשלומים. צמיחה זו במערכת האקולוגית של המטבע הפכה לגורם הזינוק הגדול ביותר. Ripple נכנסה לאחרונה לשותפויות עם בנקים מובילים רבים באסיה כדי לשמש פרוטוקול תשלום מאובטח ומהיר.
  • הסיבה הבאה מאחורי הערכת שווי זו היא נעילה של 55 מיליון דולר ככספי נאמנות. המשמעות היא שהחברה הצליחה לזכות באמון המשקיעים על ידי השלכת הכספים. המשמעות היא שיותר ממחצית מכספי החברה אינם זמינים כעת בבורסות. המשקיעים חיכו להודעה זו זמן רב.
  • כמה מומחים סבורים גם כי המחירים העולים של הביטקוין הגדילו את אמון המשקיעים בכל המטבעות הדיגיטליים. ביטקוין נגע לערך הגבוה ביותר של יותר מ- 15,000 דולר וזה הועיל לכל מטבעות הקריפטו.
  • השותפות של ריפל עם אמריקן אקספרס הוא גם גורם חשוב מאחורי הכניסה השורית הזו מחיר אדווה XRP. לאמריקן אקספרס היסטוריה ארוכה של עסק בכרטיסי אשראי. כעת, היא שותפה עם Ripple לשימוש באמצעי תשלום חדש בטכנולוגיית שרשרת חסימות.

קרא CTO אדווה רוצה XRP במחיר של $ 1 עד חג המולד – קהילת XRP מעודדת שוב

להבנה טובה יותר של הרעיון, נסביר את פעולתו האמיתית של מטבע דיגיטלי זה.

עבודה של Ripple XRP וגורמי סיכון המעורבים בה

אדווה אדומה xrp

אדווה עובדת בשתי דרכים שונות. האחת היא רשת התשלומים RippleNet והשני הוא Ripple XRP. באמצעות הרשת המהירה שלה, העסקאות הגלובליות מתרחשות תוך שניות. החברה מציינת שלוקח עסקה דרך הרשת שלה לוקח רק 2 שניות. מצד שני, לוקח יותר מ 2 דקות עד 10 דקות להשלים את העסקה.

Ripple מתמקדת יותר בבנקים מכיוון שהיא מציעה להם פתרון תשלום משתלם. החברה טוענת כי המשתמשים ב- RippleNet יכולים לחסוך 3.69 $ לכל תשלום. הסיבה לכך היא שהחברה עובדת ישירות עם בנקים ללא מתווכים.

READ אדווה מביאה את רשימת חברות התשלומים המגיעות מעל 100 גבולות

בגלל התמקדות זו בבנקים קריפטוגרפיה נתקלת בביקורת רבה. הסיבה לכך היא שהפלטפורמה הושקה כדי להקל על האדם הפשוט. לעומת זאת, כיום, זה מקל על הבנקים והמוסדות הפיננסיים. יש אנשים שגם אומרים שמכיוון שהצמתים שלו פתוחים, האקרים יכולים לפרוץ אותם בקלות. זו גם מציאות שהמטבע והרשת נמצאים בשלב הינקות.

איפה לקנות אדווה

קניית אדווה אינה משימה קשה מכיוון שניתן לרכוש אותה באמצעות שימוש אחר מטבעות קריפטוגרפיים וגם מטבעות מקומיים. על המשקיעים להיות ארנק לאחסון המטבע. המשתמשים יכולים בקלות לרכוש אותו באמצעות כרטיסי האשראי / החיוב שלהם. בעלי הארנק לא יכולים רק לרכוש את Ripple אלא גם לשלוח למשתמשים אחרים בתמורה למטבעות מטבע קריפטוגרפיים או מטבעות פיזיים אחרים.


עקוב אחר המדריכים הבאים לרכישת Ripple XRP ולאחסן אותו:

כיצד לקנות Ripple XRP עם כרטיס אשראי / חיוב

4 הארנק הטוב ביותר ל- Ripple XRP לשנת 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map