אני מבחין בהמון בורות באינטרנט בכל הנוגע אדווה וה- XRP שלה. לכן החלטתי לכתוב את המאמר הזה. אנסה כאן להסביר מה בדיוק טכנולוגיית ה- Ripple ומה התפקיד של XRP. ישנם אנשים רבים המשתמשים ב- XRP לעסקאות ספקולטיביות בלבד, מבלי שידעו דבר על טכנולוגיית Ripple ומושגיה. שלא כמו 90% מהמטבעות בשוק הקריפטו, Ripple מציע משהו אמיתי, והנתונים הבסיסיים שלו טובים מאוד.

אדווה היא מערכת התיישבות ברוטו בזמן אמת (RTGS), המרת מטבע ורשת העברות כספים על ידי Ripple. ידוע גם בשם פרוטוקול Ripple Transaction Protocol (RTXP) או פרוטוקול Ripple, והוא בנוי על פרוטוקול אינטרנט קוד פתוח מבוזר, ספר חשבונות קונצנזוס וקריפטוגרפיה מקורית בשם XRP (אדוות). שחרורו בשנת 2012, Ripple מתיימר לאפשר “עסקאות פיננסיות גלובליות מאובטחות, מיידיות וכמעט בחינם בכל סדר גודל ללא חיובים חוזרים.” הוא תומך באסימונים המייצגים מטבע פיאט, מטבע קריפטוגרפי, סחורה או כל יחידת ערך אחרת.

אתר של אדווה מתאר את פרוטוקול ה- Open Source כ”טכנולוגיית תשתית בסיסית לעסקאות בין בנקאיות – כלי עזר ניטרלי למוסדות פיננסיים ומערכות. ” הפרוטוקול מאפשר לבנקים ולחברות שירותים פיננסיים חוץ בנקאיים לשלב את פרוטוקול אדווה למערכות שלהם, ולכן מאפשרים ללקוחות שלהם להשתמש בשירות זה. נכון לעכשיו, מוסד פיננסי מוסדר “מחזיק כספים ומנפיק יתרות למען הלקוחות.” שנית, יצרני שוק כמו קרנות גידור או שולחנות סחר במטבע מספקים נזילות במטבע בו הם רוצים לסחור.

כל משתמש ב- Ripple יכול לפעול כיוצר שוק על ידי הצעת שירות ארביטראז ‘כגון מתן נזילות בשוק, המרת מטבע תוך שער, אדווה וכו’. יצרני שוק יכולים להיות גם קרנות גידור או שולחנות סחר במטבע. על פי אתר Ripple, “על ידי החזקת יתרות במטבעות מרובים והתחברות למספר שערים, מקבלי השוק מקלים על תשלומים בין משתמשים במקום בו אין אמון ישיר, ומאפשרים חילופי דברים בין שערים.”

קרא Moneygram עם הפסדים כשהוא השעה את השותפות שלה עם Ripple

על פי CGAP בשנת 2015, “Ripple עושה עבור תשלומים מה ש SMTP עשה עבור דוא”ל, מה שמאפשר למערכות של מוסדות פיננסיים שונים לתקשר ישירות.”

XRP הוא המטבע המקורי של רשת אדווה. XRP הוא דור שלישי, מטבע מהיר מאוד וניתן להרחבה. להלן יש לך השוואה עם מטבעות הביטקוין ואתר.מהירות xrapid

מהירות אדווה

 

מתוך 100 המיליארד שנוצרו, 20 מיליארד XRP נשמרו על ידי היוצרים, שהיו גם מייסדי מעבדות האדווה. היוצרים מסרו את 80% הנותרים מהסך הכל עבור מעבדות Ripple. נכון למרץ 2015, 67% מכלל 80% המקוריות של Ripple Labs עדיין נשמרו על ידי החברה. במאי 2017, כדי להקל על החששות סביב אספקת XRP, Ripple התחייבה להציב 55 מיליארד XRPs (88% מאחזקות ה- XRP שלה) בפקדון מאובטח קריפטוגרפי. הנאמנות תאפשר להם להשתמש עד מיליארד לחודש ולהחזיר את כל הסכומים שאינם בשימוש בסוף כל חודש בחזרה לתור הנאמנות בצורה של חוזה נוסף לחודש, החל מהתהליך בכל.

דייוויד שוורץ (ג’ואל כץ) אמר לפני כמה חודשים על סטמית: “התוכנית היא לייצר את הביקוש ל- XRP שישמש כנכס התנחלויות בעצמו.” תוכנית זו, בין היתר, כללה את יצירת ה כלי XRapid. XRapid הוא המכשיר המציע נזילות (מטבע XRP) למוסדות בנקאיים. למטה יש לך תמונה שבה אתה יכול לראות את המטרה של הכלי XRapid.

אדווה אדומה xrp

רגע לפני SWELL אישרתי כי נעשה שימוש ב- XRapid. הנה החדשות הרשמיות:

“ברגע התקדימי, Cuallix הפך למוסד הראשון בעולם שמשתמש ב- xRapid – הפיתרון של Ripple שמשתמש ב- XRP ככלי נזילות – כדי להפחית את עלות שליחת תשלומים חוצי גבולות מארה”ב למקסיקו.. Cuallix עבר לקדמת התשלומים הדיגיטליים על ידי שימוש בנכסים דיגיטליים כדי להסיר את חוסר היעילות והסרט הקשור הקשורים לעיבוד ולמקורות נזילות,


קרא את Finablr UAE Exchange עם Ripple השקת פתרונות תשלום של Blockchain עד הרבעון הראשון של 2019

הייתי אומר גם שאנשים רבים אינם מודעים לעובדה ש- SWELL הביא חדשות חשובות:

1. Ripple מפיץ 300 מיליון $ RippleNet Accelerator תוכנית להגדיל את נפח השירות XRP.

2. שיתוף פעולה חדש הנתמך על ידי הצעת החוק & קרן מלינדה גייטס תשנה את זה. Ripple, בשיתוף Dwolla, ModusBox, Software Group ו- Crosslake Technologies, במימון ותמיכה של קרן גייטס, פיתחה תוכנת קוד פתוח חדשה בשם מוג’אלופ ליצירת פלטפורמת תשלומים אינטראופרטיבית בזמן אמת בקנה מידה לאומי כדי להגיע לעניי העולם בכלים פיננסיים חיוניים.

אני זוכר את העובדה שאם משתמשים בבנק לצורך העברה, טכנולוגיית ה- Ripple ומטבע ה- XRP שלה עולה 60% פחות. למטה יש לך תמונה למופת.

אדווה של סבי

כמו כן, באוקטובר מספר מוסדות הבנקאות הבודקים את טכנולוגיית ה- Ripple עלה ליותר מ -100.

פשוט, כל החדשות הללו, ייצרו אפקט הצטברות והמחיר יעלה. מנקודת מבטי, עליית מחיר ה- XRP היא רק שאלה של זמן. אולי הצמיחה תתרחש בסוף 2017, או בשנת 2018. אנו עומדים בקנה אחד עם השימוש ב- XRP כמטבע החיץ בתשלומים חוצי גבולות. החל שינוי במערכת התשלומים החוצה גבולות הנוכחית.

מאיץ RippleNet 300 מיליון דולר יגרום לבנקים להשתמש ב- XRapid וב- XRP. תוכנית זו, נזכרת בראשית ויזה.

XRP לא אמור להחמיץ שום תיק לאורך זמן. היו חכמים והשקיעו במטבע העתידי שיש לו יסודות טובים מאוד. אנא עשה מחקר משלך בנושא אדווה ו- XRP לפני ההשקעה. ניתן לבדוק את כל הנתונים הללו באתר Ripple הרשמי או באינטרנט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector