מטבע אדווה אינו דורש הקדמה יותר. מיום ליום, בגלל קצב הצמיחה שלו, המשקיעים מכירים זאת כעת מטבע דיגיטלי אשר הומצא בשנת 2004 אך הושק רשמית בשנת 2012. אחת הסיבות לכך מטבע אדווה המשקיעים שלה פופולריים. זהו הון סיכון, שבו חברות פורמליות רבות כולל גוגל השקיעו במיליונים.

שנת 2017 היא באמת השנה של מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ו מטבע אדווה. בחודשים האחרונים הועלה ערך שני המטבעות הדיגיטליים הללו עם קצב צמיחה רגיל במיוחד. אמנם קצב הצמיחה הממוצע של מטבע Ripple הוא יותר מ 75% ליום אך הצמיחה המקורית במחירו מול הדולר היא יותר מ 3800% מאז השקתו. מסיבות אלה, המשקיעים בוחרים כעת XRP לצורך ההשקעה. ואכן, ביטקוינים נמצאים שם שבהם משקיעים יכולים להשקיע, אך מחיר הביטקוין מגיע כעת לגבוה מאוד, מה שמקשה מאוד על משקיעים קטנים ובינוניים. לכן הבחירה השנייה שלהם היא מטבע אדווה וזו הסיבה ש- Ripple דורגה כמטבעות הדיגיטל השלישי בפופולריות ביותר.

לפני שתתחיל לקרוא מדריך זה, קרא את המאמר שלנו: האם שווה לקנות מטבע אדווה בשנת 2021?

אתה יכול לקנות כמה שיותר מטבעות אדווה שאתה רוצה מול EUR, USD, INR ו- BTC וכו ‘. כמו Bitcoin, אין סכום מינימלי של XRP נדרשים לרכישה והשקעה למטרת ההשקעה. מרבית האתרים הללו העוסקים ב- BTC מציעים פתרון למשקיעים שלהם לרכישת XRP. למשקיעים חדשים שקיבלו משיכה עם קצב הצמיחה של מטבע Ripple, זה יכול להיות קשה לדעת כיצד להשקיע במטבע Ripple ומאיפה הם יכולים לקנות מטבע אדווה. לכן החלטתי לכתוב את המאמר הזה ולעזור למי שלא יודע לקנות Ripple ואיך להשקיע כדי להרוויח?

כיצד לקנות XRP?

האתר הרשמי הזכיר את רשימת החברות המאושרות שלהם מאיפה שאתה יכול לקנות מטבע אדווה על ידי יצירת חשבון באתרים. לכל אתר יש דרישות משלו ועוסק במטבעות שונים. ניתן להמיר XRP עם כל המטבעות הפופולריים בעולם כולל USD, BTC, CAD, JPY, EUR, CNY, ETH ועוד. כדי לעזור למשקיעים, האתר הרשמי גם שיתף את ההדרכה הכתובה המפורטת של כל אתר ואתר. הם הזכירו גם את רשימת הבנקים העוסקים במטבעות אדווה. לכן, לא ממש קשה למצוא חברה אמינה לרכישת Ripple לצורך השקעה. אותו אתר שמאפשר לכם לרכוש מטבע של Ripple, גם מאפשר לכם למכור אותם בחזרה.

מרבית האתרים הללו המאפשרים לך לרכוש XRP, חולקים גם את שער הריפל והמטבעות האחרים בזמן אמת. נתונים סטטיסטיים אלה מאפשרים לך ליצור אסטרטגיה ולהחליט שבאיזה נקודה אתה צריך לרכוש ולמכור אדווה כדי לייצר הכנסות.

קרא גם: כיצד לקנות מטבע xrp אדווה עם כרטיס אשראי / חיוב

רכישת XRP פועלת באותו אופן כמו רכישת מטבע אחר באינטרנט. אמנם ישנם אתרים וחברות רבים מהם תוכלו לקנות XRP אבל הכי פופולרי ואמין הם חותמת ביט, GateHub, ו קראקן.

כיצד לקנות אדווה על חותמת ביט?

חותמת סיביות בבית

רכישת XRP מ- Bitstamp היא לגמרי בחינם. תחויב רק כאשר תבצע עסקה. ההרשמה לאתר אינה עולה יותר. מלבד סתם XRP, האתר עוסק גם ב- BTC, USD ו- EUR. אז אתה צריך שיהיה לך אחד מהמטבעות האלה לרכוש XRP.

שלב 1: הירשמו לאתר באמצעות קישור זה: https://www.bitstamp.net/account/register/. זה דרש ממך להוסיף מידע בסיסי מאוד כמו שם וכתובת דוא”ל.

שלב 2: לאחר השלמת השלב הראשון, תקבל אימייל עם שם משתמש וסיסמה. השתמש בקישור (https://www.bitstamp.net/account/login/) ומידע להתחברות באתר.


שלב 3: לפני הפקדת כסף, עליך לאמת את חשבון Bitstamp שלך. ניתן לעשות זאת באמצעות קישור זה: https://www.bitstamp.net/account/verify/. כל שעליך לעשות הוא להגיש את המידע הנדרש.

שלב 4: לאחר שתסיים עם תהליך האימות. השלב הבא הוא להפקיד את הכסף. ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על אפשרות ההפקדה מהתפריט הראשי או על ידי קישור זה: https://www.bitstamp.net/account/deposit/. ישנן אפשרויות שונות לבחירה. בחר את המידע הנכון והגש את המידע.

שלב 5: תהליך ההפקדה עשוי לארוך מספר שניות עד יומיים (תלוי באפשרות שבחרת). תוכל לאמת את היתרה מקישור זה: https://www.bitstamp.net/account/balance/. עכשיו בקר ב קנה ומכירה מדור או השתמש בקישור זה: https://www.bitstamp.net/market/order/instant/ להמיר את היתרה שלך ל- XRP.

שלב 6: סעיף המכירה והקנייה יראה לכם את שיעור ה- XRP בזמן אמת. אז עכשיו זה תלוי בך מתי לקנות את מטבע האדווה. אתה יכול לחכות כמה שניות עד כמה דקות לרכישה בתעריפים הנמוכים ולהשתמש באותה אסטרטגיה בזמן המכירה.

איך לקנות אדווה על קראקן?

אדוות קראקן

התהליך באתר זה זהה לאמור לעיל אלא שאתה צריך לרכוש XBT ראשית על ידי הפקדת כסף ל לקנות XRP.

שלב 1: הירשמו לאתר באמצעות קישור זה: https://www.kraken.com/signup.  עליכם למלא את הטופס עם שם משתמש, סיסמה וכתובת אימייל.

שלב 2: לאחר שתקבל דוא”ל הפעלה. פשוט לחץ על הקישור המוזכר בהודעת הדוא”ל לתהליך ההפעלה.

שלב 3: כמו Bitstamp, עליך לאמת את חשבונך באתר Kraken. הם מציעים אפשרויות שכבה שונות למטרה זו. אז עקוב אחר כל ההוראות המוזכרות בכל עמוד שכבה. זה גם ידרוש ממך להעלות את העותק הסרוק של מזהה התמונה שלך.

שלב 4: תקבל דוא”ל על אימות זהותך לפני שתראה את אפשרות ההפקדה. לחץ על אפשרות ההפקדה שנמצאת תחת חשבון > מימון > הפקדה בתפריט הראשי. תחילה עליך לבצע הזמנה לרכישת XBT. בדף ההזמנה תראו אפשרויות רבות, בחרו מהן המתאימות לכם ביותר.

שלב 5: לאחר שביצעת את ההזמנה, תוכל לראות את האפשרות להחליף XBT מול XRP. לחץ שוב על ההזמנה החדשה ובחר באפשרות Simple. כעת תוכל להשתמש ב- XBT שלך לרכישת XRP. כל שעליך לעשות הוא להזין את הסכום וללחוץ על כפתור קנה XRP.

כיצד לקנות אדווה ב- GateHub?

אדווה שער

GateHub עוסק במטבעות רבים כולל JPY, BTC, ETH, USD, CNY ו- EUR וכו ‘. יש לך אפשרויות רבות בפלטפורמה זו לרכוש XRP.

שלב 1: הירשמו לאתר באמצעות קישור זה: https://signin.gatehub.net/signup. הגש מידע בסיסי כמו מזהה דוא”ל וסיסמה. באפשרותך להוריד מפתח עמוד שחזור בו תוכל להשתמש בעתיד אם תשכח את הסיסמה שלך.

שלב 2: הפעיל את חשבונך פשוט על ידי לחיצה על הקישור שתקבל בדוא”ל.

שלב 3: כעת הירשם לאתר ואמת את זהותך. לשם כך, עליך להיות בעל מספר טלפון נייד בו החברה תשלח לך קוד אימות של 4 ספרות.

שלב 4: לפני הפקדת הכסף, עליך ליצור שער. לשם כך עליכם ללחוץ על האפשרות שנקראת חיבור שער בדף הבית. מכאן תבחר את המטבע כמו EUR (או כל אחר) ולחץ על אפשרות האישור.

שלב 5: השער יאפשר לכם להפקיד את הכסף. לחץ על אפשרות הפקדה ובחר באפשרות להפקיד את הכסף. אתה יכול להשתמש בחשבון בנק למטרה זו.

שלב 6: לאחר שהפקדת את הכסף בהצלחה שלך חשבון GateHub, תראה את הסכום בארנק שלך. ניתן להשתמש בסכום זה לקנות XRP. לחץ על האפשרות Exchange EUR to XRP והזן את הסכום. תראה את השיעור בזמן אמת של XRP בדף זה. לחץ על הכפתור הירוק ל לקנות XRP.

קרא גם: כיצד לקנות מטבע xrp אדווה עם כרטיס אשראי / חיוב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector