Zincir bağlantı hiçbir zaman sektördeki en iyi oracle sağlayıcılarından biri haline gelmedi. Biz buradayız, size güncel bilgiler vereceğiz Chainlink (LINK) fiyat tahminleri. Madeni paranın diğer madeni paralardan ne kadar farklı olduğundan, chainlink’in yerel Blockchain sorunlarının çoğunu nasıl çözdüğünden, madalyonun önümüzdeki 5 yıl yukarı kavrama fiyat tahminlerine kadar her şey hakkında konuşacağız. Ancak bu konuya girmeden önce, LINK’in ne olduğuna ve Blockchain’in sorunlarını çözmesine nasıl yardımcı olduğuna dair kısa bir giriş yapalım..

Chainlink hakkında

Chainlink projesi ilk olarak 2014 yılında “smartContract.com“. Ağ, ilk piyasaya sürüldükten sonra bazı değişikliklerle geçirildi. Şirket markayı şu şekilde yeniden adlandırdı: zincir bağlantı platformun çekirdek ağını daha iyi temsil etmek için. 2017’de piyasaya sürüldükten sonra ICO o yılın en büyük olayı olan chainlink tarafından düzenlendi. Etkinlikten sonra, chainlink toplulukta uzun yıllar boyunca ana ilgi odağı oldu. Ağ, ICO’dan neredeyse 32 milyon dolarla övündü.

Bu finansmanın yardımıyla, Chainlink halka açık Blockchain, güvenlik ve Oracle güvenilirliğinin sınırlı sınırlarını yeni zirvelere taşımaya çalıştı. 2019 yılında en önemli ortaklıklardan biri zincir bağlantı ile gerçekleşti. Google ile stratejik bir ortaklık, Chainlink tarafından geliştirildi. Google ile yapılan bu anlaşmanın yardımıyla, Chainlink protokolleri google akıllı sözleşmesi ile entegre edildi..

Bu ortaklık, analistler ve yatırımcılar için büyük bir başarıydı, çünkü kullanıcıların en popüler bulut hizmeti sağlayıcılarına chainlink yardımıyla bağlanmasını sağladı..

Chainlink Blockchain?

Blockchain’deki en büyük sorunlardan biri, bilgilerin bir düğümden diğerine nasıl aktarılacağı ve iletileceğidir. Genellikle bu tür görevler Oracle tarafından gerçekleştirilir. Bununla birlikte, Oracles’ın merkezileştirilmiş olduğu kabul edilir. Kahinler akıllı sözleşmeler başlatmak içindir. Bu, merkezi Oracle’ın tüm Blockchain’i riske attığı haftalık noktadır..

Öte yandan veri girişi, Blockchain oluşturmanın çok önemli bir parçasıdır. Hepimizin bildiği gibi, Blockchain değişmez ve esnek değildir. Dolayısıyla, bir Blockchain’in aldığı herhangi bir bilgi yanlışsa, bu bilgileri Blockchain’den silmek ve düzeltmek çok zor hale gelir..

Bu çoğu Blockchain’de olur. Kripto topluluğunda bu konu I Oracle Problem olarak etiketlenmiştir. Zincir bağlantının işe yaradığı yer burasıdır. Yeni nesil protokolleri entegre ederek, zincir bağlantı bu sorunları nasıl çözer?.

  1. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  2. Tezos (XTZ) 2021-2025 İçin Fiyat Tahmini
  3. Cardano Fiyat Tahmin 2021-2025 | ADA 10 Dolara Ulaşacak mı??

Chainlink Fiyat analizi & Tarih

2018, dünyanın en büyük dijital para birimlerinin çoğunda büyük fiyat artışlarının görüldüğü büyük kripto patlamasının yılıydı ve LINK için bir istisna yoktu. Ardından değerler büyüdükçe neredeyse hızla düştü ve birçok kripto para birimi kurtarılamadı. Neyse ki, Chainlink yeniden inşa edildi ve 2019, madalyonun en iyi yıllarından biri. LINK, 1 Ocak 2019’da 0,299 dolardan işlem gördü ve fiyatı, 20 Mayıs 2019’da 1 ABD doları seviyesine ulaşana kadar yıl başladığından beri büyüdü. Fiyatlar yükseldi..


2020, zincir bağlantı yılıydı. Ağ bir finansman programı başlattı, ekibini ikiye katladı ve ayrıca sigorta ve oyunlara yeni vakalar ekledi. Ağ, Dünya Ekonomik Forumu tarafından tanındı ve 2020’nin en umut verici 100 teknoloji öncüsü altında afişlendi. Chainlink, 2020’de 300’den fazla projeyle entegre oldu. Değerinde milyarlarca doları güvence altına alarak ve güvenlik ve denetimini güçlendirerek, zincir bağlantı en istatistiksel para birimi 2020 yılında. Şu anda, zincir bağlantı (LINK) son 24 saatte% 17,51 düşüşle 14,19 $ değerinde işlem görüyor.

Chainlink Fiyat Tahmini

LINK Fiyat Tahmin 2021 – 2023

Trading Beasts Chainlink fiyat tahminine göre, LINK’in gelecekteki fiyatı 2021 boyunca sabit kalacak. Chainlink’in 2021’de 13-18 $ aralığında satılması bekleniyor. Önümüzdeki yıllarda, Chainlink genişlemeye devam edecek ve 20 $ ‘ın altında olmayacak. Trading Beasts’e göre Chainlink, gelecekte 2023’e kadar 27 $ ‘a ulaşabilir..

Chainlink Fiyat Tahmini 2021 – 2025

CoinSwitch’e göre LINK’in fiyatı önümüzdeki yıllarda artacak. Chainlink, 2020’de 14 dolarlık fiyat tahminini de karşıladı ve hatta bir yıl önce 2025 yılı için öngörülen 13 dolarlık zincirleme hedef fiyatını karşıladı. Yükseliş tahminlerinin nasıl değişmeden kalması şartıyla, bu çok şaşırtıcı ve bir sürpriz olurdu. Chainlink’in ne kadar ilerlediğini görmek için. Chainlink (LINK) için hedeflenen fiyatın 2025’in sonunda 67 dolara yaklaşacağı tahmin ediliyor..

2022, 2023, 2024 ve 2025 için Chainlink Fiyat Tahmini

DigitalCoinPrice, LINK’in gelecek tahminleri konusunda oldukça iyimser. Web sitesinde gösterilen oranlar, Coinlink’in önümüzdeki yıllarda satılan yatırım olduğunu gösteriyor. Grafiğin altında görüyorum, bir yıl içinde Link’in 2022’ye kadar ortalama 40,45 dolar fiyatla yükselmesi bekleniyor..

Baz değerden% 2,020’lik bir artışla, LINK’de ortalama 48,42 $ fiyatla işlem yapacağımız anlamına geliyor. Bu tahmin aynı zamanda oldukça şaşırtıcı ve iyimser. 5 yıllık tahmin oranı, LINK’in önümüzdeki 5 yıl içinde 50 dolarlık sınırları aşacağını gösteriyor. Kin tutun çünkü önümüzdeki yıllarda daha iyi yatırım fırsatları için elimizden geleni yapıyoruz..

Currency.com tarafından Chainlink fiyat tahmini

Link Tahmin 2021 Mind Math Money

Chainlink Nasıl Satın Alınır (LINK)?

Chainlink (LINK), büyük borsaların çoğunda mevcuttur. Binance, zincir bağlantısı elde etmek için en büyük borsalardan biridir. Piyasa değeri açısından Binance, piyasadaki en büyük borsadır. Orada başka birçok borsa var ama Binance başı çekiyor. Borsada çok çeşitli diğer coin’ler var ve ücretler de oldukça rekabetçi..

Borsada bir hesap açın ve kimliğinizi kanıtlayın. Hesabınıza itibari para birimi ile para yatırın ve ETH ve BTC satın alın. Link’i doğrudan herhangi bir borsadan satın alamazsınız. Son olarak, LINK ile alım satım çiftini seçin ve LINK kripto paranız birkaç dakika içinde borsanızda olacaktır..

Sık işlem yapıyorsanız veya LINK ile işlem yapmayı planlıyorsanız, bunu bir takas cüzdanında saklayabilirsiniz. Ancak bu, madeni paranızı saklamanın en az güvenli yoludur. Ancak büyük miktarda LINK depolamayı planlıyorsanız, donanım cüzdanı mevcut en iyi seçenektir..

Chainlink Fiyat Tahmini SSS

Zincir bağlantı 100 dolara ulaşacak?

En fazla fiyat tahminine göre ve bunları sonuçlandırmak için çaba sarf ettikten sonra 100 $ oldukça iddialı bir miktar gibi görünüyor. Önümüzdeki yıllarda, Chainlink’in (LINK) 2025 sonunda 100 $ ‘a ulaşarak büyümesi bekleniyor..

Chainlink (LINK) güvenli bir yatırım mı?

Birçok analist ve tüccara göre, zincir bağlantı çok uzun süredir çok iyi ve sağlam bir yatırım oldu. Değer şaşırtıcı bir şekilde yükselişte. Yatırımdan ciddi miktarda kar getireceği garantilidir..

Chainlink (LINK) yukarı çıkacak mı?

Zincir bağlantı şansı çok büyük. Ekip o kadar çok şey başardı ve madeni paraların popülaritesi çok büyük, yatırımcılar çok hırslı. Madeni para kesinlikle gelecekte büyüyecek.

Sonuç

Size güncel Chainlink (LINK) tahminimizi sağladık. Madeni para şu anda çok iyi yükseliyor ve yılı olumlu bir notla kapatacak gibi görünüyor. Yukarıda yaptığımız tüm değerlendirmeler ve sonuçlar, platformumuzun tanınmış analistleri ve ekip üyeleri tarafından yapılan teknik değerlendirmeler ve gözlemlerdir. Sağlanan rakamlar gözlemevidir, ancak LINK’in geçmiş fiyat analizleri tutularak değerlendirilir..

Bir yatırıma girmeden önce mutlaka araştırmanızı yapın. Son kararı vermek için olabildiğince çok araştırma yapın. Google’a dahil olduktan sonra, Chainlink topluluk üzerinde çok olumlu bir etki bıraktı. Bu etki kesinlikle madalyonun gelecekteki fiyatlarını etkileyecektir. Yine de aklınızda sorularınız mı var? Aşağıdaki yorum yapın ve mümkün olan en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector